Ako jeden tím odmietol násilie Grega Hardyho voči ženám a vyhral veľké

Ale v roku po tom, ako sa Carolina Panthersová zbavila pass-rusher, ktorý sa zdal najdôležitejšou súčasťou ich obrany, išli do Super Bowl. Ukázalo sa, že Greg Hardy nepotrebujú. Ak by to pochopili len ostatní tímy NFL. Defiant Greg Hardy hovorí, že je “nevinný, kým sa nedokáže preukázať vinný” na Twitteri Prečítajte si viac

V pondelok večer chodili do prvého týždňa Super Bowl v hre Od ukončenia ročníka 18-1 a šampiónov Super Bowl. Ak sa niečo stalo, zlepšili sa bez Hardyho, ako keď zarábal dvojité figúrky v vreciach. Všetko, čo trvalo, bola odvaha veriť, že víťazstvo by malo prísť bez ohľadu na to, či tam bol alebo nie.

V niektorých ohľadoch Panthers mal malú voľbu, ale nepodpísal Hardy, keď sa stal slobodným agentom po sezóne 2014 [V momente, keď ju najlepšie stávkové kancelárie na internete poslanec Charlotte odsúdil za útok na ženu a hrozby, bol toxický pre jedinú organizáciu, akú kedy poznala. Chýbal hlavne v roku 2014, keď sedel na vyčlenenom listine komisára a čelil ligovému pozastaveniu na časť roku 2015 napriek tomu, že jeho odsúdenie bolo zrušené, keď jeho žalobca nedokázal ukázať v odvolacom procese medzi povestimi, ktoré robili finančné vyrovnanie. >

Nie je ani jasné, že Panthers chcú nechať Hardyho chodiť. Je tu pohodlie pri držaní na skutočne dobrého hráča. Ale keď ho nechali ísť, ukázali sa, že ide o zvyšok NFL: Nepotrebujete Grega Hardyho, aby zvíťazil veľkým.Integrita stále predstavuje niečo.

“Pokiaľ ide o domáce násilie, môj postoj nie je jedným z ľahostajnosti,” povedal majiteľ Caroliny Jerry Richardson v slzách ako v roku 2014 na adresu Echo Foundation. “Stojím pevne proti domácemu násiliu jednoduché a jednoduché. Pre tých, ktorí by naznačovali, že sme boli príliš pomalí, žiadame vás, aby ste nepovažovali za príliš rýchle posúdiť. V priebehu našich 20 rokov sme pracovali nesmierne tvrdo na vybudovanie organizácie s integritou a na získanie dôvery vašej komunity. ”

Ako by viac tímov nebolo podobné stánky? Nechápajú, že nepotrebujete Hardyho vyhrať naozaj veľké?Panthers to dokázali.

“Máme mentalitu, kde hovoríme:” Pracujeme ako jeden “, povedal tréner obrany Eric Washington v pondelok počas Panthers ‘Super Bowl.

Toto nie je nové pre futbal. Tréneri a vedúci pracovníci používajú po desaťročia výraz “ďalší človek”. Ak sa hráč dostane do konca alebo sa dostane do nehody, má systém, ktorý ho pravdepodobne nahradí. Problémom pri väčšine tímov je to, že v ňom neveria. Hovorí sa, že sledujú hĺbkový graf a obrátia sa na ďalšieho hráča v zozname, kedykoľvek sa stane nešťastia, ale strach z výmeny Hardyho sa preukazuje príliš veľa. Ale Carolina sa podarilo presunúť sa od Hardyho, pretože dôverujú Čo vybudovali.Toto tvrdia ľudia z organizácie Panthers, pretože tréner Ron Rivera stanovuje stávková kancelária Bet at home mimoriadne silný mandát, aby rozvíjal každého hráča rovnako – pracoval rovnako ako na najhoršom hráčovi a chápaní obrany, ako s najlepším hráčom.

Washington uviedol, že je v tímoch, kde tréneri netrávili čas s hráčmi na spodku zoznamu. Najlepší hráči dostali všetku pozornosť. Dostávajú ďalšie tréningy a učenie – všetko, čo potrebujú, aby si boli istí, že vedia, čo robiť, ak sa náhle dostanú do hry. “” To je všetko Ron, “povedal Washington. “Rozhodne sa to mení kvôli skúsenostiam Rona. Myslím, že na to reagujú hráči. “Odstránenie Hardyho nebolo ľahké pre Panthers. Napriek hrozným obvineniam zo správy o zatknutí a skúške bol populárny v tíme.Washington miloval spôsob, akým sa Hardy stal pripraveným praktizovať a nezasahoval sa do praxe. “Bol nesebecký,” povedal Washington. Odstránenie hráča, ktorý ak byť v športovom stávkovanie úspešní mal za dva roky 26 vrecúšok, je výzvou pre akýkoľvek tím. Ale keď sa Richardson rozhodol nechať Hardyho chodiť, Panthers sa zlepšili. Pri pohľade na hromadu bolesti hlavy, ktoré dal Dallas s nami, je ľahké vidieť Panthers urobil správne rozhodnutie. Mali šiestu najlepšiu obranu liga v hrách za hru a mali 44 vriec. Za studena použili Hardyho? Pravdepodobne. Ale nepotrebovali ho. Nie je to tak, ako to bolo. ”

” Každý zamestnanec je iný, ako zvládne šatňu, “povedal jeden pani Carolina v pondelok večer. “Musíte vedieť, ako spravovať veci.”

Nakoniec, riadenie Hardyho nestojí za peniaze.A možno kvôli tomu, oni stáť víťazstvo od jednej z najväčších sezón v histórii NFL. Prečo ostatné tímy nerozumejú, že môžu robiť to isté?